ZÁSTĚRKA & BLUEBERRIES

 
 

Máme vás radši než borůvkový koláč!

Jednoduchý střih zástěrky, která vznikla ve spolupráci s duem Blueberries, dává vyniknout šperku sloužícímu jako originální spona na pásek. Byl vyroben technologií 3D tisku, na který se značka specializuje. Zástěrka je v prodeji ve dvou barvách (šedé plátno a světle modrý úplet), které můžete zkombinovat s jedním ze tří různě barevných pásků a korunovat sponou ve zlaté, tmavě hnědé nebo antracitově šedé barvě.
A simple apron cut developed in cooperation with the Blueberries Duo enhances the jewel which also serves as an original belt buckle. It is made by the 3D print technology the brand specializes in.

Značku Blueberries založili šperkařka Markéta Richterová a designer Zbyněk Krulich. Ve svých špercích, za které byli několikrát nominováni na cenu Czech Grand Design, promítají inspiraci z přírodních organických i anorganických struktur. Pracují se světlem, hmotou, kompozicí, měřítkem a geometrií.
The Blueberries brand was established by a jewellery maker Markéta Richterová and a designer Zbyněk Krulich. They acquired several Czech Grand Design Award nominations for their collections.