ZÁSTĚRKA & NASTASSIA ALEINIKAVA

 
 

Přeji více společných gastro prožitků u stolu a zábavy při přípravě hostiny!

Vyznamenání pro královnu či krále kuchyně. Brož, kterou k zástěrce vytvořila Nastassia Aleinikava, je vyrobena z porcelánu a dřeva a díky ručnímu zpracování nenajdete dvě stejné. Oboustranná plátěná sukně představuje typ zástěrky, ve které bez obav z módního faux-pas můžete vyběhnout pro čerstvé suroviny na vaření. Užijete ji i jako originální část outfitu, ve kterém zasednete ke gurmánské hostině. K zástěrce si vyberte brož podle svého gusta. Připnout ji můžete na šaty i top, případně nosit jako zajímavý detail přímo na zástěrce. Je vám bližší varianta s medailonkem z porcelánového památečního tácu nebo ta druhá odkazující k dřevěnému kuchyňskému prkýnku?
A distinction to the queen or king of the kitchen! A brooch created for the apron by Nastassia Aleinikava is made by hand, of porcelain and wood.

Nastassia Aleinikava absolvovala UMPRUM, Atelier K.O.V. pod vedením Evy Eisler. Od roku 2010 pod svým jmeném vytváří kolekce šperků inspirované dekorativním uměním a historií zlatnictví, ve kterých harmonicky spojuje barokní vzory a geometrickou přísnost. V roce 2011 získala ocenění Designér šperku Czech Grand Design za kolekci Lure vytvořenou společně s Janjou Prokić.
Nastassia Aleinikava graduated from UMPRUM (Academy of Arts, Architecture and Design in Prague), the Concept – Object – Meaning Studio supervised by Eva Eisler. In 2011, Nastassia won the Czech Grand Design Award for the Jewellery Designer.